ÖNEMLİ LİNKLER

LANGUAGE

En Son Ziyaretçiler

18.03.19
seherycl2
14:13:11
offline
18.03.19
eda
15:37:35
offline
18.03.19
merve55
1 gün
offline
17.03.19
silayuk...
1 gün
offline
17.03.19
kenancete
1 gün
offline
Daha çok bilgi göster  

Çevrimiçi Kullanıcılar

> Çevrimiçi Ziyaretçiler: 4

> Çevrimiçi Üyeler: 0

> Toplam Üye Sayısı: 1,113
> En Yeni Üye: ahmetkaya04

Kısa Mesajlar

Mesaj göndermek için giriş yapmalısınız.

15-03-2019 21:40
nerde ve ne ile alaklı nesliceyy

28-02-2019 19:07
yaptıgım sunumu kaydettim ama bulamıyorum hekp mee

18-03-2018 10:32
Anlayışınız için tekrar teşekkür ederiz.

17-03-2018 21:25
Tamamdır. Başarılar dilerim Kenan Öğretmenim . Hayırlı uğurlu olsun.

16-03-2018 13:02
Teşekkür ederiz, ancak bir daha bu tip link paylaşımı yapmazsanız seviniriz.

Kısa mesajlar arşivi

Bot Şaplak Panel

> Son Kontrol: 19.03.19
> Spam sayısı: 0
> Son Kontrol Eden: 1295

SİTE İÇİ ARAMA YAPIN...

YOUTUBE KANALIMIZ

Değerli arkadaşlar. Tüm çalışmalarımızı sitemizde barındırdığımız gibi aynı zamanda YOUTUBE üzerinde de bir kanal oluşturduk. Dileyenler eğitim videolarımızı oradan da takip edebilirler.

YOUTUBE KANALIMIZ...

RAWSHORTSYazdırRawshorts aynı Powtoon benzeri hareketli ve animasyonlu sunum yapma aracıdır. Araç içerisinde ek olarak istatistik tablolarını da hareketlendirebiliyorsunuz.

Öncelikle üye olmanız gerekmektedir. Gmail, facebook gibi hesaplar üzerinden üye olabiliyorsunuz. Arayüz açıldığında create new Video sekmesine tıklayın.Burada dilerseniz boş bir şablon, dilerseniz hazır şablon seçerek sunumunuzu yapmaya başlayabilirsiniz. Animasyon menüsünde sağ tarafta media kütüphanesi, ki birçok karakter bu sekme altındadır, Add text, yani metin ekleme, Backround, yani arka plan resimleri ve resim yükleme sekmeleri bulunmaktadır. Yeni sahne eklemek için sol tarafta Scene Manager altında ADD tıklamanız gerektedir. En üstte ise, kopyala, yapıştır, paylaş ve youtube yükle sekmeleri mevcuttur.

Herhangi bir karakteri sahneye almak için sağ menüden seçip üstüne çift tıklamanız gerekmektedir. Karakter sahneye geldiği anda, karakterin etrafında oluşan kare çizgileri köşelerinden sürükleyerek, küçültebilir, döndürebilir veya kalem işaretine tıklayarak sahnede ön plana getirme , ters dönderme veya hareketi tekrarlatma gibi özellikleri tıklayarak seçebilirsiniz.

Sahnede kalma süresini ise altta saniyelerin yazılı olduğu çizgi üzerinden sürükleyerek belirleyebiliyorsunuz. Sahneye giriş ve çıkış efektlerini ise yine aynı yerde daire içinde bulunan FX yazan yere tıklayarak belirleyebiliyorsunuz. Sunumunuzu yaptıktan sonra her ne kadar otomatik kaydetse de siz yine de save tuşuna basarak kaydetmeyi unutmayın.

Ayrıca sağ orta menüde ses dosyası ekleyebilir, ses kaydedebilir veya ses yükleyebilirsiniz. Hemen altında ise yapmış olduğunuz sunuyu oynatmak için play tuşu mevcuttur.

En son üstte bulunan Share, yani paylaş butonuna basarak çalışmanızı google, facebook ve twitter de paylaşabilir, ya da embed kodunu alarak sitenizde paylaşabilirsiniz...

WEB SİTESİNE GİTMEK İÇİN TIKLAYINIZ....

Henüz yorum yazılmamış.

Yorum yaz

Yorum göndermek için lütfen üye girişi yapın.

Oylama

Sadece üyeler oylayabilir.

Oy verebilmek için lütfen üye olun ya da üye girişi yapın.

Henüz bir oylama yapılmamış.

REKLAM